HAKKIMIZDA

Firmaların AR-GE ve ÜR-GE departmanlarında tasarlanan modellerin üretim aşamasından önce fiziksel olarak görülmesi ve dizayn kaynaklı problemlere çözüm önerileri sunmak için çalışıyoruz.

En kısa sürede, en yeni teknolojilerle firmaların ihtiyaçlarına cevap vererek hızlı model üretiminde akla gelen ilk isim olmak için çalışıyoruz.

Tüm faaliyetlerimizde, Kalite - Fiyat - Zaman bileşenlerini optimize eden bir anlayışla, makûl sürede, uygun maliyetlerle kaliteli ürünler verme ilkesini gözetiyoruz.

 

GİZLİLİK POLİTİKASI

3D Proteknik tasarım ve imalat çalışmalarında, müşterilerin analog ve dijital verilerinin, fikir, çizim, model, örnek, 2-boyutlu veya 3 -boyutlu her çeşit bilgi ve belgenin gizliliğini peşinen kabul eder.

Müşteri talebi doğrultusunda, karşılıklı mutabakata dayalı olarak, imzalanması söz konusu “Gizlilik Sözleşmesi” ile bilgi güvenliğiniz yasal olarak teminat altına alınabilir.

3D Proteknik; daha önceden kamuya açılmış bilgiler veya bilgi alıcı tarafın hali hazırda farkındalığı dahilinde olanlar hariç tutulmak üzere; bilgiyi üçüncü kişilere aktarmayıp saklamak yükümlülüğündedir.

110

24

Proje Sayısı

6

3

EKİBİMİZ

Sürekli çalışanlarımızın yanı sıra ekibimize proje bazlı olarak katılan, her biri konusunda uzman, mühendis, tasarımcı ve tekniker kadromuz ve akademik tabanlı danışma kurulumuz ile birlikte hizmetinizdeyiz.

 

Prof. Dr.  Mustafa Aksoy

Metalurji ve Malz.

Prof. Dr. C. Erdem İmrak

İTÜ Makina Fakültesi

 

FİRMA BİLGİLERİ

info@3dproteknik.com

+90 216 452 98 90

İstanbul Türkiye   

3D Proteknik © 2017

  • Twitter - 3DProteknik
  • LinkedIn - 3DProteknik
  • Instagram - 3DProteknik